O Firmie

Genesis Property sp. z o.o. to firma deweloperska zajmująca się kompleksową realizacją projektów inwestycyjnych. Doświadczenie w postaci kilkudziesięciu projektów przekłada się na znakomitą znajomość rynku. Perfekcyjny wybór lokalizacji, umiejętności w przeprowadzeniu skomplikowanych procesów projektowych i znajomość potrzeb branży retail gwarantuje sukces zarówno Klientom jak i Inwestorom. Specjalizujemy się w realizacji obiektów handlowych dla branży spożywczej, retail parków, obiektów typu convenience oraz stacji paliw i obiektów typu fast food.

Stale poszerzamy portfolio naszych inwestycji o obiekty mieszkaniowe oraz przemysłowo magazynowe.

Dowiedz się więcej o naszej firmie

Pod szyldem Zdobywców Sieci wykonaliśmy już ponad 500 projektów stron i sklepów www. To liczba, która pozwoliła nam nie tylko zdobyć doświadczenie w samym projektowaniu i kodowaniu, ale również wypracować procesy i procedury dzięki którym niwelujemy ryzyko wystąpienia błędów i usprawniamy realizację projektów. Stale się rozwijamy dostosowując naszą ofertę do aktualnych trendów, innowacji i zdobytych doświadczeń.
Nasz zespół tworzą programiści, graficy, marketingowcy, specjaliści SEO i doradcy klienta, którzy wspólnie pracują nad każdym szczegółem realizowanych przez nas projektów. Łącząc doświadczenie i wiedzę z różnych dziedzin jesteśmy wstanie oferować naszym klientom najwyższą jakość usług jakiej nie zapewni „freelancer” chałupniczo wykonujący strony internetowe w przerwie między zajęciami na studiach.

Genesis Property sp. z o.o. jest firmą deweloperską mającą wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Realizujemy obiekty handlowe z branży spożywczej, retail parki, stacje paliw, obiekty typu fast food oraz convenience.