Genesis Property powiększa swój portfel o projekt w Rogoźnie

 

Firma Genesis Property konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynku nieruchomości handlowych i na początku lutego zakupiła kolejny projekt, realizując tym samym ambitne plany rozwoju spółki. Projekt w Rogoźnie o powierzchni 1800 mkw. (GLA), który jest w całości skomercjalizowany, Genesis Property nabyła od spółek Gallop Properties oraz MTS Invest. Transakcja potwierdza dobrą kondycję sektora parków handlowych oraz obiektów handlowych typu convenience. Otwarcie obiektu planowane jest w 2023 roku.

To już kolejna nasza realizacja inwestycji przy udziale Gallop Properties, a wybór lokalizacji też nie jest przypadkowy. Obiekt o powierzchni 1800 mkw. (GLA) powstaje w bardzo atrakcyjnym handlowo miejscu, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Biedronka. Wśród najemców mamy takie marki jak Rossmann, Dealz oraz Sinsay. Taki mix najemców niewątpliwie sprawi, że będzie to najchętniej odwiedzana przez mieszkańców Rogoźna oraz okolicznych miejscowości lokalizacja handlowa” – mówi Juliusz Wawrzyniak, Prezes Genesis Property.

Zależy nam na tym, żeby dostarczyć projekt jak najszybciej. Planujemy otworzyć ten obiekt dla klientów jeszcze w tym roku, w związku z czym od razu rozpoczynamy prace budowlane” – dodaje Juliusz Wawrzyniak.

Genesis Property już ponad 20 lat na rynku

Genesis Property jest firmą deweloperską mającą ponad dwie dekady doświadczenia na rynku nieruchomości. Dzięki pieczołowitej selekcji lokalizacji tworzy obiekty stale zwiększające swoją wartość. Firma dysponuje zasobami pozwalającymi zrealizować cały proces inwestycyjny od znalezienia i zakupu nieruchomości po jej wybudowanie i oddanie do użytkowania tworząc tradycyjnie handlowe lokalizacje nierzadko w miejscach, w których do chwili obecnej brakowało nowoczesnego handlu.

 

Genesis Property sp. z o.o. jest firmą deweloperską mającą wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Realizujemy obiekty handlowe z branży spożywczej, retail parki, stacje paliw, obiekty typu fast food oraz convenience.